Ławica 2

60-186 Poznań

Telefon

519 400 006

Usuwanie modzeli

Jeśli zauważyłeś u siebie na podeszwie stopy zrogowacenia, które utrudniają Ci chodzenie sprawiając dyskomfort, to najprawdopodobniej pojawiły się u Ciebie modzele.

Jest to nieprzyjemna dolegliwość, którą podolog usunie podczas wizyty i tym samym pozbędzie  Cię doskwierającego bólu. Nie zwlekaj aż zrogowacenie będzie coraz większe a dyskomfort podczas chodzenia nie do zniesienia. Umów się na wizytę już dziś!

Nasza klinika mieści się na ul. Ławica 2 w Poznaniu. Zapraszamy.

Czym są modzele?

Modzele to nadmiernie zrogowaciały naskórek wyraźnie odgraniczony od zdrowej skóry. Modzele najczęściej występują na śródstopiu i charakteryzują się  woskowo-żółtawym zabarwieniem.

Jak powstają modzele?

Modzele powstają w miejscu nadmiernego ucisku spowodowanego opadaniem  głów kości śródstopia. Dodatkowymi przyczynami potęgującymi powstanie modzeli są nieodpowiednio dobrane buty, wysoki obcas lub nadwaga. Modzele powodują charakterystyczny piekący ból podczas chodzenia.

Jak wygląda wizyta podologiczna związana z usuwaniem modzeli w Klinice Stóp?

Terapia przebiega dwutorowo. Podolog usuwa nadmierne zrogowacenia na podeszwie stopy a fizjoterapeuta pracuje nad przywróceniem prawidłowej biomechaniki stopy i odciążeniu miejsca modzela. Pacjent zostaje poinformowany o prawidłowej pielęgnacji domowej i doborze wygodnego, niekrępującego obuwia.

Dlaczego warto usuwać modzele w Klinice Stóp?

Jesteśmy kliniką, która oferuje naszym pacjentom kompleksową opiekę w jednym miejscu. W nowoczesnym gabinecie na ul. Ławica 2 w Poznaniu przyjmują świetni specjaliści (podolodzy, fizjoterapeuci, ortopeda), którzy mają wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu pacjentów ze schorzeniami stóp. Jeżeli borykasz się z modzelami, nie zwlekaj z wizytą. Rozwiążemy Twój problem bezboleśnie.

Jaka jest cena zabiegu usuwania modzeli w Klinice Stóp w Poznaniu?

Cena wizyty związanej z usuwaniem modzeli to 120zł-160zł . Cena uzależniona jest od ilości i wielkości zmian.

Ile trwa usuwanie modzeli?

Zabieg usuwania modzeli w trwa 30-45min. W tym czasie podolog wykona wszystkie niezbędne zabiegi.

Autor: Adrianna Chocianowska – podolog

Klinika Chocianowska

Umów wizytę on-line lub telefonicznie

Galeria zdjęć Przed i Po:

Wybierz placówkę, w której chcesz umówić się na wizytę:

Klinika Stóp Poznań

Ławica 2, 60-186, Poznań, Grunwald

Klinika Stóp Mosina

Topolowa 5, 62-050, Mosina