Klinika Fizjo

Fizjoterapeuta Poznań w Klinice Fizjo. Zajmujemy się rehabilitacją całego ciała, można powiedzieć od  palców stóp po czubek głowy. Dlaczego od palców stóp? Wszystko zaczęło się od współpracy z Kliniką Stóp, która lecząc pacjentów podologicznych potrzebowała specjalistów w zakresie fizjoterapii w celu diagnostyki i doboru wkładek ortopedycznych oraz rehabilitacji pacjentów z zaburzeniami biomechaniki chodu i wad w obrębie stóp.  

A dlaczego po czubek głowy? – gdy w 2019 zaczęliśmy działać pod nazwą Klinika Fizjo przy ul. Ławica 2 w Poznaniu, okazało się że nad naszą siedzibą znajduje się klinika stomatologiczna Dental  Comfort, to popchnęło nas w kierunku kolejnej specjalizacji – fizjoterapii stomatologicznej. Rozpoczęliśmy współpracę z fizjoterapeutami specjalizującymi się w tej dziedzinie i rozszerzyliśmy nasz zakres usług o terapię stawów skroniowo żuchwowych, dolegliwości bólowych wynikających z zburzeń pracy tego stawu. Obecnie zajmujemy się pacjentami z takimi problemami jak szczękościsk, przeskakiwania w stawie skroniowo-żuchwowym, bóle głowy, wspieramy leczenie ortodontyczne.

Specjalizacją, z której jesteśmy dumni w Klinice Fizjo jest fizjotarapia uroginekologiczna. Nasza fizjoterapeutka pomaga kobietom zarówno w ciąży, jak i po jej zakończeniu.  Pacjentki najczęściej zgłaszają na rehabilitację z problemami bólu pleców, blizną po cesarskim cięciu, problemami z nietrzymaniem moczu, zaparciami, przy podejrzeniu rozejścia mięśnia prostego brzucha. Fizjoterapeutka uroginekologiczna w naszje klinice w Poznaniu pomaga również w doborze ćwiczeń w każdym momencie ciąży i po niej, poznaniu prawidłowych nawyków, poznaniu co można, ą czego nie można w połogu.

Fizjoterapia ortopedyczna to obszar rehabilitacji w którym pomagamy pacjentom z różnymi problemami. Mogą to być osoby, które uległy wypadkom komunikacyjnym lub przeszły leczenie operacyjne w wyniku urazu lub zwyrodniania. Pomagamy pacjentom wrócić do sprawności po zabiegach operacyjnych takich jak:

 • rekonstrukcja więzadła krzyżowego (ACL, PCL),
 • szycie łąkotek w kolanie,
 • endoprotezoplastyka biodra, kolana, barku,
 • rekonstrukcja ścięgien w stawie ramiennym,
 • rekonstrukcja Achillesa,
 • operacyjne leczenie złamań,

Znaczna grupa pacjentów rehabilitowanych w Klinice Fizjo w Poznaniu to osoby , które mają problemy bólowe, często wynikające z przeciążeń które pojawiają się podczas wykonywanej pracy lub sportu, a czasami są efektem nagromadzenia obowiązków i stresu.  Najczęstsze problemy z jakimi borykają się nasi pacjenci to:

 • bóle pleców,
 • rwa kulszowa,
 • dyskopatia,
 • cieśń barku,
 • cieśń w nadgarstku,
 • zapalenia Achillesa,
 • stany określane jako łokieć tenisisty czy łokieć golfisty,
 • bóle kolan,
 • bóle bioder.

Rehabilitacja ortopedyczna

Ból kręgosłupa rehabilitacja

Rehabilitacja uroginekologiczna

Rehabilitacja stomatologiczna

Wkładki ortopedyczne

Rehabilitacja podologiczna

Umów się na wizytę

online lub telefoniecznie

Poznaj nasz zespół fizjoterapeutów w Poznaniu

Nasz zespół tworzą fizjoterapeuci z wieloletnim doświadczeniem zawodowym.  Każdy z nas ma tytuł magistra wyższej uczelni, posiada pozwolenie na wykonywanie zawodu fizjoterapeuty uzyskane od Krajowej Izby Fizjoterapeutów. Nieustannie szkolimy się na kursach aby jeszcze lepiej pomagać naszym pacjentom, bo poza pasją do zawodu czerpiemy ogromną radość z niesienia pomocy innym.

Dominik Tokarski

Fizjoterapeuta Poznań

Marta Bodzenta

Fizjoterapeuta Poznań

Łukasz Karbowski

Fizjoterapeuta Poznań

Wojciech Walisiak

Fizjoterapeuta Poznań

Cennik

FIZJOTERAPIA ORTOPEDYCZNA

Pierwsza wizyta
Czas ok 60 minut
170 zł
Kolejna wizyta
Czas ok 60 minut
170 zł

FIZJOTERAPIA UROGINEKOLOGICZNA

Pierwsza wizyta
Czas ok 60 minut
200 zł
Kolejna wizyta
Czas ok 50 minut
170 zł

FIZJOTERAPIA STOMATOLOGICZNA

Pierwsza wizyta
Czas ok 60 minut
170 zł
Kolejna wizyta
Czas ok 60 minut
170 zł

DOBÓR WKŁADEK

Dobór wkładek
Czas ok 30 minut
110 zł + cena wkładek i dodatków