Adrianna Chocianowska

Podolog/Fizjoterapeuta

Adrianna Chocianowska

Specjalizacja: Podolog, Fizjoterapeuta

Wykształcenie:
Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

O mnie:
Z wykształcenia jestem mgr fizjoterapii ale to podologia stała się moją specjalizacją. Wiedza, nowoczesne metody pracy i kilkuletnie doświadczenie zawodowe stały się podstawą do zrealizowania mojego zawodowego marzenia jakim jest Klinika Stóp.

Praca w interdyscyplinarnym zespole (podolog, fizjoterapeuta, ortopeda, kosmetolog) oraz holistyczne podejście do zdrowia i terapii podologicznej umożliwiają nam kompleksową, szybką i efektywną pomoc naszym pacjentom.

Zainteresowania:
Podochirurgia, podróże, ludzie, jedzenie, kino

Umów się na wizytę

online lub telefoniecznie

Poznaj nasz zespół

Nasz zespół to wspaniali i wyjątkowi ludzie, których łączy profesjonalizm i miłość do wykonywanego zawodu. Każdy z nas jest specjalistą w dziedzinie, której się zajmuje, każdy z nas skończył wyższe studia potwierdzające nasze kompetencje, nieustannie poszerzamy naszą wiedzę i umiejętności na warsztatach, szkoleniach, kursach. Dzięki temu, że wśród nas są specjaliści różnych dziedzin czerpiemy od siebie poszerzając nasze horyzonty, dając pacjentom jeszcze więcej rozwiązań ich problemów. Zapraszamy do zapoznania się z naszym zespołem poniżej:

Marta Tomiak

Podolog

Aleksandra Ciebień

Podolog