Ławica 2

60-186 Poznań

Telefon

519 400 006

O nas

Klinika Chocianowska powstała w 2019 roku jako mianownik dla Kliniki Stóp i Kliniki Fizjo.

Mieścimy się przy ulicy Ławica 2 w Poznaniu. Aby ułatwić pacjentom dostęp  jesteśmy zlokalizowani na parterze, z bezpośrednim wejściem z ulicy. Posiadamy parking z boku budynku.

Nasze wnętrze to aż 120 m2, z którego architekt Zuga Design stworzyła wspaniałą przestrzeń z 5 gabinetami. Gabinet nr 1 jest wielofunkcyjny, przyjmuje w nim terapeuta manualny oraz dietetyk, gabinety nr 2, 3 i 4 są  podologiczne, natomiast z największego gabinetu nr 5 korzystają fizjoterapeuci, który również wykorzystujemy na szkolenia. Posiadamy toaletę dostoswanej do potrzeb osób poruszających się na wózkach.

Co nas wyróżnia?

W Poznaniu zdecydowanie wyróżnia nas multidyscyplinarność. Pod jednym adresem można skorzystać z usług takich specjalistów jak:

 • Podolog
 • Fizjoterapeuta stomatologiczny
 • Fizjoterapeuta uroginekologiczny
 • Fizjoterapeuta ortopedyczny
 • Kosmetolog
 • Chirurg

Jakie są nasze atuty?

Kolejnym atutem Kliniki Chocianowskiej jest holistyczne podejście do problemów naszych pacjentów. Nasi specjaliści ściśle współpracują między sobą, najczęściej współpraca łączy kompetencje:

 • Podolog – fizjoterapeuta
 • Podolog – dietetyk
 • Podolog – chirurg
 • Kosmetolog – dietetyk
 • Fizjoterapeuta – dietetyk
 • Podolog-chirurg-fizjoterapeuta

Taka współpraca jest konieczna dlatego, że zdrowie wynika z kondycji całego ciała. Coś co mogłoby wydawać się problemem lokalnym, jak chociażby wkręcający paznokieć (pacjent trafia do podologa z powodu bólu), okazuje się problemem zaburzenia biomechaniki chodu (pacjent musi trafić do fizjoterapeuty).

Innym przykładem holistycznego podejścia jest problem cery trądzikowej gdzie widzimy ogromną korzyść ze współpracy kosmetologa z dietetykiem: kosmetolog dobiera odpowiednia pielęgnację w domu i komponuje zabiegi w gabinecie kosmetologicznym, a dietetyk dobiera odpowiednią dietę.

Poznaj nasz Zespół

Nasz zespół to wspaniali i wyjątkowi ludzie, których łączy profesjonalizm i miłość do wykonywanego zawodu. Każdy z nas jest specjalistą w dziedzinie, której się zajmuje, każdy z nas skończył wyższe studia potwierdzające nasze kompetencje, nieustannie poszerzamy naszą wiedzę i umiejętności na warsztatach, szkoleniach, kursach. Dzięki temu, że wśród nas są specjaliści różnych dziedzin czerpiemy od siebie poszerzając nasze horyzonty, dając pacjentom jeszcze więcej rozwiązań ich problemów. Zapraszamy do zapoznania się z naszym zespołem poniżej:

blank

Adrianna Chocianowska

Podolog

blank

Marta Tomiak

Podolog

blank

Aleksandra Ciebień

Podolog

blank

Krzysztof Nowocień

Lekarz ortopeda

blank

Dominik Tokarski

Fizjoterapeuta

blank

Łukasz Karbowski

Fizjoterapeuta

blank

Wojciech Walisiak

Fizjoterapeuta

Kinga Skórecka

Kinga Skoracka

Dietetyk

Wybierz placówkę, w której chcesz umówić się na wizytę:

Klinika Stóp Poznań

Ławica 2, 60-186, Poznań, Grunwald

Klinika Stóp Mosina

Topolowa 5, 62-050, Mosina