Ławica 2

60-186 Poznań

Telefon

519 400 006

Pedicure podologiczny

Pedicure podologiczny – co to?

Pedicure podologiczny inaczej nazywany też podstawowym zabiegiem podologicznym to pielęgnacja połączona z profilaktyką. Zabieg określany również jako pedicure leczniczy lub medyczny poprzedzony jest wywiadem i oględzinami, które obejmują swoim zakresem układ ruchowy stopy, skórę oraz paznokcie pacjenta. Zapraszamy na wizytę do naszej kliniki w Poznaniu.

Na czym polega pedicure podologiczny w Klinice Stóp w Poznaniu?

W trakcie zabiegu pedicure zostają opracowane tzn. oczyszczone, skrócone, zeszlifowane paznokcie, a zrogowaciały naskórek zostaje usunięty z miejsc gdzie jest jego nadmiar.  Pacjent otrzymuje zalecenia i informacje odnośnie pielęgnacji domowej.

Jakich narzędzi używa się w  trakcie pedicure?

Wszystkie zabiegi w Klinice Stóp, w tym pedicure leczniczy są wykonywane sterylnymi narzędziami i sprzętem najwyższej jakości. W trakcie zabiegu wykorzystywane są rzeczy jednorazowego użytku oraz preparaty lecznicze i pielęgnacyjne.  Współpracujemy między innymi z takimi markami jak Gerlach, Braun, Chifa, Ruck, Gehwol, Podopharm. Wszystko po to aby zapewnić Państwu bezpieczeństwo na najwyższym poziomie.

Korzyści płynące z pedicure podologicznego wykonanego przez profesjonalistę?

Regularnie wykonany pedicure leczniczy i dobrze dobrana, systematyczna pielęgnacja domowa to gwarancja zadbanych, zdrowych stóp.

Klinika Chocianowska

Umów wizytę on-line lub telefonicznie

Galeria zdjęć Przed i Po:

Wybierz placówkę, w której chcesz umówić się na wizytę:

Klinika Stóp Poznań

Ławica 2, 60-186, Poznań, Grunwald

Klinika Stóp Mosina

Topolowa 5, 62-050, Mosina