Pielęgnacja brwi i rzęs

Henna brwi i rzęs Poznań

Oczy i ich oprawa w dużym stopniu decydują o urodzie. Aby podkreślić wygląd rzęs oraz brwi proponujemy koloryzację rzęs i/lub brwi henną proszkową lub żelową. Przed wykonaniem henny ustalamy kształt brwi oraz wykonujemy geometrie brwi w celu nadaniu im idealnego kształtu. Henna wykonana używanym przez nas preparatem jest odporna na rozmazywanie, wodoodporna oraz nie pozostawia smug ani innych zabrudzeń. Efekty utrzymania się zabiegu na włoskach trwają do 4 tygodni.

Rozwiń

Cena: 70zł (podstawowa stylizacja brwi) 

Czas trwania: 45min

Cena: 30zł (henna rzęs)

Czas trwania: 25min

Modelowanie linii brwi Poznań

Zabieg podkreśla spojrzenie i poprawia ogólny wygląd wyrazu twarzy. Polega na wyregulowaniu odpowiedniego kształtu brwi za pomocą pęsety lub wosku.

Rozwiń

Cena: 30zł

Czas trwania: 25min

Laminacja brwi Poznań

Laminacja brwi to zabieg, który wykonujemy za pomocą odpowiednich preparatów, które zmieniają strukturę włosa i pozwalają na trwałą zmianę ich ułożenia i kształtu. Jest to idealne rozwiązanie dla brwi wąskich i słabo zaznaczonych w celu ich poszerzenia, a także dla włosów grubych, niesfornych w celu ich równego ułożenia. Efekt zabiegu utrzymuje się ok 1,5 miesiąca i można go wykonywać co 8 tygodni. Zabieg jest rozszerzony o geometrię brwi, farbowanie oraz odżywienie preparatem arganowym.

Rozwiń

Cena: 160zł

Czas trwania: 75 min

Lifting i laminacja rzęs Poznań

Lifting i laminacja rzęs to trwałe podkręcenie rzęs poprzez chemiczną zmianę struktury włosa. Jest to idealny zabieg dla rzęs długich i krótkich, a przy tym prostych. Trwałość zabiegu to ok 6 tygodni i mniej więcej co tyle można go powtarzać. Zabieg jest rozszerzony o farbowanie włosków, odżywienie i wzmocnienie włosa oraz laminacje czyli zabezpieczenie i nawilżenie rzęs.

Rozwiń

Cena: 160zł

Czas trwania: 90 min

Umów wizytę

online lub telefoniecznie

pielęgnacja brwi